O nas
Kariera

Firma G DATA SOFTWARE od ponad 30 lat dostarcza wysoko zaawansowane rozwiązania technologiczne z zakresu oprogramowania zabezpieczającego i antywirusowego. Jesteśmy niemiecką firmą działającą na czterech kontynentach. Pasjonuje nas innowacyjność i poszerzanie granic technologii komputerowej. Nasza marka słynie z najwyższej jakości oprogramowania. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie u klientów końcowych praktycznie wszelkich branż rynkowych. Sprzedajemy nasze produkty i rozwiązania w kanale partnerskim.

Aby wesprzeć stale rozwijający się oddział naszej firmy w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent w dziale marketingu

Szczecinek

Twoje obowiązki:

  • administracja i organizacja pracy w dziale oraz zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
  • współpraca przy planowaniu i realizacji działań marketingowych
  • organizacja eventów firmowych
  • współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych
  • kontrola firm zewnętrznych realizujących nasze zlecenia
  • wsparcie marketingowe Partnerów firmy (projekty promocyjne, wysyłka materiałów marketingowych itp.)
  • aktywne wsparcie działu handlowego
  • kontakt z Partnerami biznesowymi firmy
  • analiza i raportowanie wykonanych prac

Szukamy osoby:

  • komunikatywnej i nie bojącej się nowych wyzwań
  • zaangażowanej i potrafiącej pracować pod presją czasu, działającej szybko i zdecydowanie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży IT
  • z umiejętnością wykorzystywania w codziennej pracy pakietu MS Office i Google Docs oraz posiadającej umiejętność estetycznego prezentowania treści
  • rozwiązującej problemy

Czego możesz się spodziewać:

  • działania w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT w stabilnym i młodym zespole w jasno określonych godzinach (8:00 – 16:00)
  • udziału w ciekawych projektach marketingowych
  • pełnego przeszkolenia produktowego oraz wsparcia merytorycznego
  • karty MultiSport
  • dodatkowego ubezpieczenia medycznego dla pracowników i członków rodziny
  • premii świątecznych
  • dofinansowania urlopów
  • po pracy możesz liczyć na imprezy integracyjne i inne spotkania firmowe
  • szkoleń i wsparcia przełożonych w rozwoju Twojej kariery
  • dobrej kawy i herbaty w firmowej kuchni

CV prześlij na adres [email protected]

Account Manager

Produkty: Oprogramowanie zabezpieczające
Obszar działania będzie obejmował województwa: Zachodnio-pomorskie , pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Twoje Zadania:

  • Po odbyciu kompleksowego szkolenia technicznego i handlowego, będziesz odpowiedzialny za zwiększenie udziału produktów G DATA w rynku B2B
  • Przez prezentację naszych produktów i aktywną dyskusję z partnerami będziesz w stanie oferować odpowiednio dobrane rozwiązania techn
  • Za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z partnerami handlowymi, których będziesz informować o naszych rozwiązaniach technicznych

Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe: biznesowo-ekonomiczne i interesujesz się technologią komputerową
  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia popartego sukcesami w pracy na rynku partnerów handlowych- integratorów, firm wdrożeniowych, outsourcingu usług IT (warunek konieczny)
  • Legitymujesz się bardzo dobrą znajomością branży IT
  • Masz wysoką motywację do pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i osiągasz założone cele sprzedażowe
  • Jesteś gotów wykonywać pracę mobilną w regionie obejmującym kilka województw i pracować 1 dzień tygodniu biurowo na zasadzie home office

Oferujemy:

  • Obiecującą ścieżkę kariery w środowisku B2B w międzynarodowej firmie
  • Regularne szkolenia dotyczące naszych innowacyjnych produktów oraz wsparcie mające na celu ulepszanie technik sprzedaży
  • Współpraca oparta o umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • Kartę multisport
  • Ubezpieczenie medyczne dla pracowników i członków rodziny
  • Premie świąteczne
  • Dofinansowanie urlopów
  • Miłą atmosferę pracy, imprezy integracyjne i inne spotkania firmowe

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie LM, jak i CV ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych dla celów rekrutacji.

Obszar działania będzie obejmował województwa: mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie