Dla domu i małej firmy
G DATA Total Security

G DATA Total Security

Kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze

G DATA Total Security to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony! G DATA Total Security chroni Cię nie tylko przed wirusami, trojanami czy hakerskimi atakami, ale dzięki dodatkowym modułom jak Sejf zabezpiecza także Twoje najcenniejsze dane.
To właśnie jest bezpieczeństwo Made in Germany.

od 159,95 zł
pobierz wersję trial

Warianty zakupu Ilość stanowisk Oszczędzasz Cena brutto
Licencja na 1 rok 1   ???
Licencja na 2 lata 1 ???
Licencja na 3 lata 1 ???

FUNKCJE PRODUKTU
KORZYŚCI
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
RECENZJE

Kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych
Kompleksowa ochrona przed zagrożeniami   zaufaj antywirusom z najlepszą wykrywalnością na rynku wykorzystującym dwie niezależne technologie detekcji
Kontrola zachowania plików i programów   skorzystaj z proaktywnej ochrony bazującej na chmurze dla odparcia nawet nieznanych zagrożeń. Teraz z bezobsługowym autopilotem dla bezproblemowej zabawy i pracy.
NOWOŚĆ AntiRansomware   ochrona przed wirusami szyfrującymi pliki i cyberprzestępcami.
Błyskawiczna ochrona poczty email   skanuj nawet zaszyfrowane wiadomości email już w momencie ich odbierania.
Eliminacja luk bezpieczeństwa   odpowiednio zabezpiecz swój komputer przed możliwością wykorzystania luk w zainstalowanym oprogramowaniu z Exploit Protection.
Ochrona bankowości i zakupów online   technologia BankGuard oraz w pełni konfigurowalny moduł Keylogger Protection ochroni Cię przed nadużyciami i wyłudzaniem danych dostępowych.
Ochrona przed zmanipulowanymi urządzeniami USB   G DATA USB KEYBOARD GUARD zapewnia ochronę przed napędami USB udającymi inne urządzenia np. klawiatury.
Indywidualne zarządzanie aktualizacjami   dzięki możliwości zmiany ustawień aktualizacji unikniesz dodatkowych kosztów związanych z wykorzystaniem mobilnych połączeń internetowych UMTS/ LTE.
Polskojęzyczna pomoc techniczna   profesjonalny dział wsparcia G DATA służy pomocą w przypadku wszelkich niespodziewanych problemów technicznych.
Firewall chroniący przed hakerami   monitoruje cały ruch sieciowy urządzenia.
Antispam   pozbądź się uciążliwego spamu oraz bez obaw korzystaj z przeskanowanej antywirusem skrzynki odbiorczej.
Kontrola rodzicielska   bądź pewien, że najmłodsi członkowie Twojej rodziny nie posiadają dostępu do nieodpowiednich stron internetowych.
NOWOŚĆ Cloud Backup   automatyczne kopie zapasowe Twoich danych w chmurze
Browser cleaner   bez trudności pozbędziesz się niechcianych pasków wyszukiwania czy innych uciążliwych dodatków do przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Chrome).
Bezpieczne kopie zapasowe w chmurze   twórz automatycznie zabezpieczone hasłem kopie zapasowe lokalnie oraz z wykorzystaniem popularnych usług w chmurze jak Dropbox czy Google Drive.
Kontrola urządzeń   określaj kto może korzystać z zewnętrznych urządzeń jak dyski, napędy optyczne czy pamięci USB.
Sejf   moduł do przechowywania poufnych danych na wypadek kradzieży lub nieautoryzowanego dostępu osób trzecich do Twojego komputera.
NOWOŚĆ PASSWORD MANAGER   oszczędzaj czas i automatycznie uzupełniaj pola z hasłem w swojej przeglądarce internetowej

Zawsze aktualne oprogramowanie!
Technologia ClosGap to połączenie wysokiej wydajności i proaktywnej ochrony z zawsze aktualnymi bazami sygnatur.

 • Najwyższa wykrywalność przeciwko wirusom dowiedziona w niezależnych testach.
 • Najszybsza reakcja na nowo wykryte zagrożenia. Bardzo krótki czas odpowiedzi pomiędzy pierwszym wykryciem szkodnika, a uaktualnieniem baz sygnatur jest często decydujący. Wynik G Data to 33 minuty!
 • Bezpieczne korzystanie z sieci i zakupów online.
 • Ochrona bankowości internetowej – chroń swoje pieniądze przed cyberprzestępcami!
 • Bezpieczne i komfortowe korzystanie z poczty.
 • Antispyware – bezpieczeństwo Twoich prywatnych danych, numerów kont, haseł, loginów.
 • Backup i odzyskiwanie danych.
 • Darmowe przejście do najnowszej wersji programu.
 • Najwyższa wydajność do gier komputerowych

Windows 10/8.x/7/Vista(od SP2)/ XP(od SP3):
2GB RAM (32/64-bit)

 • Szybki i dobry program. Przetestowałem go używając wersji trial i zakupiłem opcję na 3 stanowiska. Nie mam problemu z tym że zwalnia komputer lub nadmiernie go obciąża. Nie jestem najlepszy we władaniu angielskim toteż polska wersja to zbawienie ;)” ~Zalaty
 • Może mało osób o tym piszę, ale genialną zaletą jest kontrola rodzicielska, chodzi tu o wyłączenie domyślnych ustawień, a bazowanie na własnej liscie, bo kto nie raz wpisał zły adres, taki adres dodajemy do gdata i już stronkę blokuje :-), ale to tylko moje zdanie na ten temat.” ~Tomek666999
 • Nowa technologia i nowy autorski silnik GData. Używam najwyższe wersji Total i chodzi pięknie.” ~D3xt3r
 • Program bardzo solidny, bardzo “lekki” dla systemu. Jest to program typu “zainstaluj i zapomnij” tj. bardzo zautomatyzowany. Za bardzo dobrą ochronę, za jeszcze mniejsze zużycie zasobów niż wersja 2013, za poprawiony, ładniejszy interfejs, za antyspam, za doskonały firewall z możliwością zamienienia go w HIPSa, za menadżer autostartu, za kopię zapasową i za kontrolę rodzicielską – polecamy!” ~AvLab.pl