Dla domu i małej firmy
G DATA ANTIVIRUS for MAC

G DATA ANTIVIRUS for MAC

Kompleksowa i błyskawiczna ochrona przed wirusami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem dla komputerów Mac

G DATA ANTIVIRUS for MAC oferuje unikalną ochronę przed szkodliwymi programami i próbami phishingu dla urządzeń z systemem OS X®. Nasze oprogramowanie nie tylko aktywnie chroni przed wirusami skierowanymi na urządzenia Mac, ale dodatkowo zabezpiecza komputery z systemem Windows znajdujące się w tej samej sieci komputerowej. Heterogoniczne sieci, w których skład wchodzą urządzenia z systemami OS X® i Windows są coraz popularniejsze w firmach czy wśród użytkowników domowych. Zintegrowana ochrona przed próbami phishingu blokuje niebezpieczne strony internetowe, mające za cel wyłudzać poufne informacje osobiste.

od 184,70 zł
pobierz wersję trial

FUNKCJE PRODUKTU
KORZYŚCI
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
RECENZJE

Doskonała ochrona komputerów z systemem Mac OS
Wielokrotnie nagradzana ochrona przed wirusami, które stanowią zagrożenie dla systemu OS X®, a także dla komputerów z systemem Windows znajdującymi się w jednej sieci.
Antiphishing chroniący przed stronami wyłudzającymi poufne informacje. Twoje dane dostępowe do kont bankowych online czy dane kart kredytowych, są zawsze bezpieczne i dobrze chronione przed przestępcami.
Aktualizacje oraz polskojęzyczna pomoc techniczna, byś stale mógł czuć się pewnie. Zawsze aktualne bazy sygnatur chronią przed najnowszymi zagrożeniami, a wykwalifikowani konsultanci G Data wspierają Cię w przypadku nieprzewidzianych problemów.
Ochrona sieci: wykrywa zagrożenia, które wykorzystują komputery Mac jako bramy dostępowe do zainfekowania urządzeń z systemem Windows. Twoja sieć komputerowa chroniona na wszystkich frontach.
Planowane skanowanie: Określaj z góry termin skanowania systemu by zachować go wolnym od infekcji. Możesz zaplanować skanowanie antywirusowe w momencie kiedy nie korzystasz z urządzenia.

Mac OS X Leopard (10.5 lub nowszy), Mac OS X Snow Leopard (10.6 lub nowszy), Mac OS X Lion (10.7 lub nowszy),
Mac OS X Mountain Lion (10.8 lub nowszy) • 1 GB RAM • 200 MB przestrzeni dyskowej • rozdzielczość minimalna 1024×640