Dla domu i małej firmy
G DATA LiveView

G DATA LiveView wypróbuj nasze rozwiązania biznesowe bez instalowania!

Odkryj możliwości rozwiązań korporacyjnych G DATA w realnym środowisku systemowym. Poznaj wszystkie funkcje i wyrób własne zdanie o tym jak wersja 13.2 działa w praktyce. Nie musisz pobierać żadnych plików, ani niczego instalować! G DATA LiveView umożliwia testowanie naszego oprogramowania bezpośrednio z przeglądarki. Do testów wybraliśmy nasz najwyższy pakiet biznesowy - DATA EndpointProtection Enterprise.

Sprawdź jak działa oprogramowanie G DATA dla firm. Wystarczy się zalogować.

 

Wypróbuj G DATA LiveView w swoim urządzeniu mobilnym!

Odkryj nowy wymiar zarządzania bezpieczeństwem w firmowej sieci. Przetestuj nasze rozwiązania w przeglądarce swojego urządzenia mobilnego. Kliknij w link poniżej lub zeskanuj kod QR. Po zalogowaniu otrzymasz pełny dostęp do G DATA MobileAdministartor – mobilnego panelu zarządzania najnowszej wersji produktów G DATA Biznes.

URL: https://mms.gdata.de/GDMobileAdmin
Serwer: localhost
Uwierzytelnianie: Uwierzytelnianie zintegrowane
Użytkownik: demo
Hasło: gdata

 

Wypróbuj G DATA LiveView w przeglądarce komputera!

Pełny dostęp do przeglądarkowego panelu administracyjnego DATA WebAdministrator. Sprawdź jak łatwo zarządzać siecią komputerową w przedsiębiorstwie mając pełny dostęp do raportów i ustawień. Kliknij w link poniżej, a po zalogowaniu ukaże Ci się G DATA WebAdministrator – panel zarządzający nowej generacji produktów biznesowych G DATA dostępny z poziomu przeglądarki internetowej.

URL: https://mms.gdata.de/GDAdmin
Serwer: localhost
Uwierzytelnianie: Zintegrowane uwierzytelnianie
Użytkownik: demo
Hasło: gdata
(Wymagana instalacja Silverlight®)